#etkinlik Genel

Evden Katılabileceğin Etkinlikleri Keşfet!

9 Haziran 2020

Yazar :

Evden Katılabileceğin Etkinlikleri Keşfet!

COVID-19 salgını sebebiyle evde kalmaya alıştık. Unuttuğumuz ilgi alanlarımızı yeniden hatırladık, bu alanlarda derinleştik ve hatta yeni hobiler edindik.

Bir ara sosyal hayattan uzaklaştığımızı düşünsek de hadi itiraf edelim, aslında Zoom etkinliklerini çok sevdik! Kalabalık ortamlarda bulunmadan, sağlığımızı tehlikeye atmadan online etkinlikler ile eğlenebildiğimizi, öğrenebildiğimizi ve sosyalleşebildiğimizi farkettik belki de.

Hadi gelin, evinizden çıkmadan katılabileceğiniz güncel online etkinlikleri keşfedelim! Evde ekmek yapımından yoga derslerine, suluboya atölyelerinden kültür/sanat söyleşilerine evde yapılabilecek aktivitelere bir göz atın…

Ekşi Maya 102

Ekşi Maya 102 Online Atölye

Ekşi mayalı ekmek markası Kutu Gurme, EKŞİ MAYA 102 online atölyesinde evinde ekipmanları olmayanlar için yapılabilecek ekşi mayalı ekmeklerlerden bahsedecek ve katılımcılarla birlikte pişirecek. Çavdar, karakılçık ve siyez unları ile yapılacak ekmeklerin içine soakerlar ve tahıllar da eklenecek.

Ekipman gerektirmeyen ekşi mayalı ekmek nasıl yapılır, pişirme teknikleri nelerdir, buharsız fırında buhar nasıl sağlanır ve ekşi mayalı ekmekler nasıl saklanır gibi konularda lezzetli bilgiler öğrenmek için etkinliğe kaydolmayı unutma!

Detoks Atıştırmalıklar Atölyesi


Bütünsel sağlık, bitkisel mutfak ve iyi yaşam markası Fitnotes Atelier, online Detoks Atıştırmalıklar atölyesinde %100 bitkisel, rafine şekersiz, glutensiz, laktozsuz ve kazeinsiz 4 sağlıklı atıştırmalık formülasyonu verecek ve katılımcılarla birlikte hazırlayacak.

Sağlıklı yaşamın sadece tabağımızdaki yemek değil; fiziksel, ruhsal ve zihinsel bir bütün olduğunu anlayabilmemiz için bu online atölyede tariflerin yanında sağlıklı yaşam ve beslenme üzerine sohbet ve soru-cevap seansı da olacak!

Can Aksu ile Animal Flow

Animal Flow,  vücudunuzun sınırlarını hiçbir ekipmana ihtiyaç duymaksızın zorlayan ”MOVEMENT” temelli bir fonksiyonel egzersiz disiplinidir. Mobilizasyon, stabilizasyon, patlayıcı kuvvet ve kuvvette devamlılık geliştiren organik hareketler ders boyunca öğrenilir ve birbirine bağlanarak bir akış yaratılır. Tamamen ücretsiz bu etkinlik, son zamanların en popüler disiplini animal flow’u denemek isteyenler için harika bir fırsat!


Çok yakında daha fazla online etkinlik alivex.com‘da yayına giriyor. Etkinlikleri kaçırmamak için Alivex’e üye olmayı ve takip etmeyi unutma!