#koşu

Bozcaada’ya Koşman için 6 Neden

10 Mayıs 2019

Yazar :

Bozcaada’ya Koşman için 6 Neden

Baharın en güzel olduğu zamanlarda Bozcaada’ya koşman için nedenler saymakla bitmez. Ama biz 18-19 Mayıs’ta adidas Bozcaada Yarı Maratonu’nda koşman için 6 neden seçtik.

 Toplamda 100.000 TL Değerinde Ödül Var

adidas Bozcaada Yarı Maratonu’nda dereceye girenleri muhteşem ödüller bekliyor. Ana kategorilerde ve yaş kategorilerinde ilk 3’e giren kadın ve erkeklere toplamda 100.000 TL değerinde ödül dağıtılıyor.

Alivex ile indirimli kaydolmak için hemen tıkla!

Bozcaada’da Muhteşem Bir Parkur Var

Bozcaada, bağların arasında deniz manzarasına karşı koştuğunuz muhteşem bir parkura sahip. Yer yer yokuşlarıyla zorlasa da; koşuculara unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Alivex ile indirimli kaydolmak için hemen tıkla!

Doğaya ve Can Dostlarımıza Ufak Bir Güzellik Var

Bu sene kayıt olan her koşucu için Bozcaada’ya bir fidan dikiliyor. Kayıt ücretlerinin bir kısmı adadaki hayvan barınağına bağışlanıyor. Koşuda gönüllüler tarafından toplanacak pet şişeler ise çevre farkındalığı yaratacak bir sanat eserine dönüşecek.

Alivex ile indirimli kaydolmak için hemen tıkla!Koşudan Sonra Jabbar Konseri Var

18 Mayıs akşamı adanın en özel mekanlarından Pelagos Otel’de Jabbar sahneye çıkıyor. adidas Bozcaada Yarı Maratonu’nda koşanlar bu konsere ücretsiz olarak katılabilecek.

Alivex ile indirimli kaydolmak için hemen tıkla!

19 Mayıs’ta 100. Yıl  Coşkusu Var

19 Mayıs’ta Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yılı çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Akşam ise Final Four finali büyük bir heyecanla, omuz omuza izleniyor.

Alivex ile indirimli kaydolmak için hemen tıkla!

Kayıtta Alivex Üyelerine Özel İndirim Var

adidas Bozcaada Yarı Maratonu’nun 21K ve 10K kategorilerine kaydını Alivex üzerinden yaptıranların, kayıt bedelinin 15 TL’si Alivex’ten hediye!

Kısacası 18-19 Mayıs’ta Bozcaada’da seni spor, heyecan ve coşku dolu bir hafta sonu bekliyor!

 HEMEN KAYDOL